Eco Storie

Dnes jsme se rozhodli se s Vámi podělit o příběh našem novém italském přítele: blog Eco Storie, který tvoří Francesca.

Blog Eco Storie je věnován 100% udržitelnosti. Ve skutečnosti se Eco Storie prostřednictvím různých článků zabývá vysvětlením udržitelnosti ve všech formách. Od módy po každodenní aspekty života, jako je péče o tělo a výběr správného ekologického mýdla.

Francesca říká, že se v roce 2019 začala zajímat o nulový odpad “zero waste”. Toto hnutí podporuje vědomý životní styl, jehož cílem je snížit dopad na životní prostředí a produkovat méně odpadu. Od té chvíle se zrodil její blog: druh příručky, která má pomoci všem, kteří se rozhodnou jít cestou nulového odpadu.

Francesca poskytuje praktického průvodce platného pro všechny, zejména pro mladé lidi. Ve skutečnosti jsou mladí lidé ti, kteří se nejvíce zajímají o dopad na životní prostředí, ale obvykle mají nižší příjem než jejich rodiče a možná žijí ve stísněném prostředí. Tato příručka je pro ně a jejich potřeby!

Vrátíme-li se zpět k módě, na blogu najdete také průvodce italskými a evropskými značkami, které vyrábějí udržitelným způsobem. Skvělé je, že je najdete rozdělené podle cenových relací! Super Boží!

The values of Eco Storie and Francesca are simple:

Souhrn udržitelných alternativ
Výroba a vysvětlení, jak se co dělá: #reelcette
Podpora „made in Italy“ a slow fashion
Nákup bez obalu

Když to převedeme do praxe, všechny tyto hodnoty jsou jasně viditelné v příspěvcích, které Francesca zveřejňuje na svém Instagramu. Vše je šťastně kombinováno s nádechem ironie a pastelových barev. Správný tón pro vysvětlení těchto užitečných tipů z hlediska udržitelnosti také činí tento kanál nutností pro každého mladého člověka, který chce přiblížit svět udržitelnosti správným přístupem.

Stručně řečeno, vzhledem k tomu, že Eco Storie naopak hovořilo o Eco Fashion Labels, věříme, že je to začátek skvělé spolupráce a přátelství mezi mladými lidmi propojené stejnou módou a zelenou filozofií.

By Lisa Finetti

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.