Vánoční dárky: udržitelný průvodce

Vánoce přicházejí. Co se tenhle rok vyvarovat dalšímu zbytečnému dárku?

Rok 2020 byl opravdu zvláštním rokem, kdy těžkost a smutek spojený s globální pandemií zasáhly všechny z nás. Proto jsou Vánoce tím správným časem pro lásku, radost a vzájemné potěšení. Z čeho vyplývá, že je akorát čas přemýšlet o vhodném dárku pro tu správnou osobu. Chceme, abyste to dělali co nejudržitelnějším způsobem!

Nikdy nepřestaneme říkat, že kvalita a životní prostředí jsou prvky, které dokonale souzní. Kvalita je jistě jedinou dlouhodobou zárukou produktu, zejména pokud jde o módu. Letos o Vánocích můžete být velvyslancem toho, v čem tkví náš udržitelný duch. Na našem webu najdete etické dárky pro lidi, na kterých vám záleží. Pečlivě vybírejte z vysoce kvalitních produktů, aniž byste se vzdali designu. Mezi našimi 55 značkami určitě najdete ten pravý dárek pro ni, pro něj i pro děti. 

Na tuto zimu budete možná upřednostňovat doplňky. Pokud je vaše přítelkyně fanouškem módy, jste na správném místě. Mezi naše tipy rozhodně patří pěkný kašmírový šátek, nová taška na make-up nebo kotníkovými botami z ekologické kůže. Pokud hledáte perfektní dárek pro svého přítele, můžete se pobavit výběrem z roztomilých ponožek z bambusových vláken, kašmírových košilí nebo soupravami pro skutečné sportovce vyrobené z nových ekologických materiálů. 

Jestli si nejste jisti, co přesne koupit svým blízkým, nezoufejte. Pořiďte jim dárkový poukaz, který platí na všechny naše produkty. Určitě méně nápaditý, ale stejně schopný uspokojit potřeby těch, kteří si mohou svůj oblíbený produkt koupit samostatně. Je to určitě lepší volbou, než kupovat špatný nebo nudný vánoční dárek, který skončí nepoužívaný nebo přímo v odpadkovém koši.

Na webu Eco Fashion Labels jsme vytvořili speciálního průvodce vánočními dárky, který vám usnadní práci s vánočními nákupy. Nechte se inspirovat těmito průvodci a vyberte si perfektní produkt, který můžete dát jako dárek. Nejdůležitější hodnotu, kterou budete dávat, bude udržitelná dohoda. Výběr produktu z Eco Fashion Labels znamená uvědomit si a chtít šířit naše hodnoty: hledání udržitelnosti a etiky v módním průmyslu. Dárek, který sleduje tyto hodnoty, znamená, že se také chcete podělit o svou zelenou a vědomou volbu s někým jiným. 

Tak na co čekáte? Vstupte na náš web a inspirujte se našimi nápady na udržitelné vánoční nákupy!

Gifts For Her – Eco Fashion Labels

Gifts For Him – Eco Fashion Labels

Autor: Lisa Finetti

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.